Yokee: Karaoke Sing and Record

3.8.077

5.0

1

Cebinizdeki karaoke makinesi

181.4k

Bu uygulamayı oyla

Yokee: Karaoke Sing and Record, Android cihazınızı video izleyip kendi şarkılarınızı kaydedebileceğiniz gerçek bir karaoke makinesine dönüştüren bir araçtır.

Yokee: Karaoke Sing and Record uygulamasını kullanırken, tek yapmanız gereken uygulamanın güçlü arama motorunu kullanarak söylemek istediğiniz şarkı ya da sanatçıyı aramak, saniyeler içinde mevcut olan YouTube videolarına dayanan arama sonuçlarını görüceksiniz.

Elle şarkıları aramanın yanı sıra, Yokee mevcut olan zamanda en popüler olan şarkıları size gösterecektir; böylece diğer kullanıcıların o zaman diliminde en çok dinledikleri şarkıları öğrenebilirsiniz.

Söylemek istediğiniz şarkıyı bulduğunuzda, çalgısız şarkı söylemeye başlamanız lazım. Daha sonra istediğiniz herhangi bir prodüksiyon sonrası efektini ekleyebilirsiniz (eklemeyedebilirsiniz), örneğin; 'ezgi' ya da yankılaşımlar.

Yokee: Karaoke Sing and Record telefonunuzu ya da Android tabletinizi gerçek bir karaoke makinesine dönüştürmenize izin veren mükemmel bir karaoke aracıdır. Tek yapmanız gereken cihaza bir mikrofon bağlamak ve hazırsınız.
Gereksinimler

Android 4.0.3 veya üstü sürüm gerektirir.

X